Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

2015 de bizi neler bekliyor

2015 yılına girmemize az bir süre kala piyasaya çıkacak oyunlardan telefonlara kadar bir çok yeni teknoloji bizi bekliyor

2015 Yılında Çıkacak Ürünler peki bu ürünlerin arasında ne mi var ? Telefondan tablete oyundan işletim sistemine yazılım dan bir çok donanım a kadar herşey mevcut.

2015 yılına girmemize az bir süre kala piyasaya çıkacak oyunlardan telefonlara kadar bir çok yeni teknoloji bizi bekliyor.

Bilgisayar İşletim sistemi;

Windows 10

Windows 8 radikal masaüstü ve mobil arayüzler ile birlikte sunuldu ancak windows 8 beraberinde bir çok hatayı ve açık yanlarıyla birlikte geldi. 
bunlardan birtanesi ise başlat çubuğunun olmamasıydı, bu eksik bilgisayar kullanıcılarını olumsuz şekilde etkiledi. Kullanıcılar Windows 10 dan olumlu bir gelişme bekliyor.

Windows 10 2015 Yılının ikinci çeyreğinde piyasalarda olması bekleniyor.

Akıllı Telefon İşletim Sistemi

Android ;

Google ın kitkat işletim sisteminden sonra hayata geçireceği Android L  özellik ve performans bakımından genişletilmiş bir yazılım olma ünvanını taşıyor. Android 5 akıllı telefon lar için beraberinde bir çok özellik ile beraber geliyor. Bunlardan bir tanesi .

2015 yılının ilk aylarında neredeyse tüm telefonlara gelmesi bekleniyor.

Android Lollipop Güncellemesi Alacak Cihazlarları incelemek için BURAYA TIKLAYINIZ

İos ;

İos 9 hakkında henüz birşey kesinlik kazanmasa da Apple ios 8 de yaptığı bir çok eksiği 9 sürüm güncellemesi ile ortadan kaldıracak gözüyle bakılıyor. iphone 4 e ios 8 yazılım güncellemesi getirmediğini biliyoruz, iphone 4 kullanıcıları için apple tarafından bir süpriz yaparak ios 9 u kullanıcılarına sunabilir.

İos 9 2015 yılının Ekim ayında çıkaracak telefonuyla güncellmenin gelmesi bekleniyor.

TABLET

Samsung Galaxy Tab Active ;
Samsung her geçen gün tablet modeline bir yenisini daha ekliyor, yazılım ve donanım olarak Tab active modelinde neredeyse yok yok, SPen özelliğine note serisinde önem veren samsung , tab active modelinde bunu daha fazla geliştirerek CPen olarak gelecek.

Galaxy Tab Active 2015 yılının ortalarında piyasalarda olması bekleniyor

Apple İpad  Pro ;
Apple ipad serisine 2015 yılının son demlerinde bir yenisini daha ekleme çabasında, İpad pro hakkında şuan için kesin bir bilgi olmasa da 2015 yılında apple yeni bir tablet çıkaracak, diğer tablet üreticilerinden farklı olarak 12,9 inçlik bir boyuta sahip olacağı sızan bilgiler arasında.

PC OYUN

2015 çıkacak bir çok oyun bizleri bekliyor, oyun lar arasında FarCry 4,Footbal Manager ,Call of Duty: Advanced Warfare,Tom Clancy’s Rainbox Six: Siege, Pes 2015 ,GTA V yer alıyor.

2015 Çıkacak Pc Oyun Listesi 1

2015 Çıkacak Pc Oyun Listesi 2

 

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ