Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

2015 Pc Oyun Listesi – 2

2014’ün sonuda doğru yaklaşırken tüm oyun severlerin merak ettiği gelecek sene hangi oyunlar çıkacak. Bu Sorunun cevabı haberimizde gizli

2014’ün sonuda doğru yaklaşırken tüm oyun severlerin merak ettiği gelecek sene hangi oyunlar çıkacak.
Bizde uzun bir araştırmanın ardırdan liste hazırladık, birçok oyun hakkında bilgi sahibi olduk.  “2015’te hangi oyunlar çıkacak?” soruları gelmeye başlamadan bizler bir çalışma yapmak istedik. Bölüm bölüm yayınlanacak haberimizin ikinci parçasını sizlerle paylaşıyoruz.

Lafı fazla uzatmadan 2015 pc oyunları listemizi inceleyelim.

Dying Light

Bilgisayar, PS3, PS4, Xbox one, Xbox 360 platformlarında oynayabileceğimiz açık dünya korku-aksiyon FPS (First Person Shooter) oyunu. Oyunun adından anlayabileceğimiz gibi Zombilerle karşı karşıyayız.

Oyunun çıkış tarihi ; Şubat 2015 olarak açıklandı.

Rise of Tomb Raider

1996 yılından beri hayatımızda olan Tomb Raider ve oyunun baş kahramanı Lara Croft 2015 yılında karşımıza yeni oyunu Rise of Tomb Raider ile çıkıyor, hayliyle 1996 ile 2013 yılları arasında çıkan oyunlarda Lara çok değişti, gelin ilk önce oyunun nerelere çıkacağını söyleyelim sonrada Lara’ın evrimine göz atalım.

Oyun eski nesil, yeni nesil demeden tüm konsollara ve tabii ki bilgisayara çıkış yapıyor. Oyunu Bilgisayar, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One platformlarından oynayabilirsiniz

Oyunun çıkış tarihi ;  2015 ilk çeyreği olarak açıklandı.

Tom Clancy’s Rainbox Six: Siege

Oyunda bir nevi Counter-Strike‘nin konusu işleniyor diyebiliriz, 5 kişilik Polis (veya özel tim) ekibi, Teröristlerin elinde ki rehineleri kurtarmaya çalışıyor, Teröristler kendilerine verilen süre içerisinde bulunan yere barikatlar kurup Polislerin girişini engellemek/yavaşlatmak istiyor, barikat vb. nesnelerin yapımı için verilen süre bittiğinde Polisler harekete geçiyor, çeşitli teçhizatlar kullanarak (küçük bir robot kamera vs.) Teröristler ve Rehinelerin yerini tespit edip Rehineleri kaçırmaya veya tüm Teröristleri öldürmeye çalışıyor.

Oyun Bilgisayar, Playstation 4 ve Xbox One konsollarına çıkacak.

Dead Island 2

Oyunu pek anlatmaya gerek olduğunu düşünmüyorum ama özet geçecek olursak; Zombi virüsü(veya her nasıl yayılıyorsa)’nden etkilenmiş olan bir Adada hayatta kalmaya çalışıyoruz yani oyunun türü Açık dünya-Hayatta kalma FPS olarak belirlenebilir. Açık dünya Zombi oyunu olur da “Looting” (Etraftan eşya toplama) sistemi olmaz mı? Tabii ki Dead Island 2 bunu es geçmemiş ve bize Eşya toplama şansı sunmuş. Ne dersiniz elimize küreğimizi alıp Zombi avlamaya?

Oyun PC, PS4 ve Xbox One konsollarına çıkış yapacak.

Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty serisinin 2014 yılında çıkacak olan oyunu. Serideki herhangi bir hikayeyi takip etmeyecek oyun, bugüne kadarki en futuristik Call of Duty olma yolunda da ilerliyor.

Football Manager 2015
Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene de tamamen Türkçe olarak oyuncuların karşısında olacak Football Manager 2015, futbol takımlarını yönettiğimiz menajerlik serisinin yeni oyunudur.

FM 2015 Şuan için sadece PC platformlarına gelecek.

Football Manager 2015, Kasım Ayında Raflarda yerini alması bekleniyor.

World of Warcraft: Warlords of Draenor
Warlords of Draenor, World of Warcraft’ın beşinci ek paketidir. Draenor dünyasında geçecek ek paket 90 olan seviye sınırını 100’e çıkaracak.

FarCry 4
Üçüncü oyunuyla birlikte büyük bir ivme kazanan Far Cry serisinin dördüncü oyunu yolda

Ubisoft tarafından PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One Platform destekli olacak.
FarCry 4 18  Kasım 2015 Tarihinde çıkması planlanıyor.

 

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ