Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Dört Farklı Note 3 Modeli mi Olacak?

Samsung, S4'de yaptığı gibi Note 3'te de 4 farklı model mi çıkartacak?

Güney Kore’den gelen bilgilerin doğruluğuna her ne kadar şüpheyle baksak da daha önce S4’de aynısı başımıza geldi. Yani Samsung’un yapmayacağı şey değil.

ETNews web sitesine göre Eylül’de piyasaya sürülecek olan Note 3, 4 farklı sürümüyle karşımıza çıkacak. Elbette bir tanesi üst düzey teknik özelliklere sahip olacak. Bir modelinin de kısıtlı sayıda üretilmesi bekleniyor. Bir modelinde tasarruf yapacak olan Samsung, LCD ekran kullanıp masraftan kaçınırken bir başka modelinde de 13 megapiksel kamera ile birlikte kullandığı malzemeler de sağlamlaşıyor. En üst düzey Note 3’de olması beklenen bu özellikler sayesinde artık cebimizde plastik değil de alüminyum gibi maddeler kullanılarak yapılan bir cep telefonu olacak. Bu da demek oluyor ki Note 3’ün ekranı kırılmayan AMELOD olacak.

ETNews’a göre diğer modellerde eski ürünlerde olduğu gibi plastik kullanılacak. Note 3’lerin biri 13 megapiksel kamera ve normal AMELOD ekrana sahip olacak.

ETNews’ in raporunda işlemci ve ram ile alakalı bişey söylenmese de S4 modellerinde olduğu gibi Note 3 modellerinde de işlemci farkı olması muhtemel.

note3

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ