Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Amd A8-5600k Özellikleri

AMD'nin A Serisi işlemcileri, üstün performans ve düşük güç tüketimi sunuyor

Hızlandırılmış İşlem Birimini (APU) ilave etmek için Amd işlemci yi seçmekte fayda var. AMD’nin A Serisi işlemcileri, üstün performans ve düşük güç tüketimi sunuyor. Düşük güç ve performans amacıyla tek bir enerji verimli yonga üzerinde CPU ile GPU’yu birleştirir ve bu da size daha deneyimli bir çalışma sağlar.

Amd A8-5600k teknoloji olarak bir çok yazılımları bir araya toplayarak kullanıcıları için görsel bir deneyim sunmaya devam ediyor.

Amd-A8-5600k-ozellikleri_pcdonanim_

Amd Eyefinity Teknolojisi
Çoklu ekran teknolojisi ile içerigi dört monitöre yayarak etkileyici bir oyun ve eğlence veya sunum çalışması deneyimini kazanabilirsiniz. Grafik ve görsel olarak bir çok netlik sağlayan bu donanım ile yapmak istediğiniz herşey elinizin altında olacak.

Amd Performans Avantaji
Amd Performans Avantaji sayesinde oyunları maksimum seviyede oynayabilecek ve en ufak donmalar ile karşı karşıya kalmayacaksınız. Performans teknolojisi ile sadece bir masaüstü ile yetinmemiş olacaksınız.

Amd Quick Stream
Ara belleğin yanıt vermesini beklemeye son verin. AMD Quick Stream Teknolojisi ile güçlü APU grafiklerden yararlanarak hızlı ve sorunsuz bir işlemcinin sahibi olun.

Amd-A8-5600k-ozellikleri_pcdonanim

Amd Turbo Core Teknolojisi 3.0
Sisteminizin serin ve sessiz çalışmasına yardımcı olmak için günlük aktivitelerinize göre ayarlanmış güç tüketimi sayesinde işlemci arabiriminiz fazla çalışmaya maruz kalmayacak ve işleriniz zamanında çözülecek.İşlemci sınırlarını zorladığınız zaman ekstra bir performans artışı göstererek turbo modunda çalışmaya başlayacaktır.

Amd A8-5600k Özellikleri

* Temel Özellikler 
ModelA8-5600K
ÜreticiAmd
CPU Saat Hızı3.6GHz
CPU Turbo Saat Hızı3.9GHz
CPU Çekirdek Sayısı 4
Soket FM2
L2 Önbelleği4 MB
GPU Saat Hızı760 MHz
DDR3 Desteği1866 MHz
İşlemci Numarası5600K

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ