Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Angry Birds Friends iOS ve Android İçin Çıktı

Angry Birds'ün iOS ve Android Versiyonları Yayınlandı

angry-birds-friends-pcdonanim.com

Daha önce burada haberini yaptığımız Angry Birds Friends oyunu sonunda yayınlandı. Mobil platformlarda büyük başarı yakalayan oyunların başında gelen Angry Birds o kadar popüler oldu ki t-shirtleri, stickerları, hatta bazı ülkelerde sodası bile üretildi. Buna bağlı olarak Rovio firması da kendini sürekli yenilemek zorunda ki bu popülerlik devam etsin. Rovio bu kez de Angry Birds Friends oyununu kullanıcılara sunarak yenilenmeyi devam ettiriyor.

İlk çıktığı zamanlarda sadece Facebook üzerinden oynanabilen Angry Birds Friends, geçtiğimiz gün iOS ve Android platformları için de yayınlandı. Oyunun isminden de anlaşılacağı üzere arkadaşlarınızla beraber oynayıp,yarışabildiğiniz oyunda bulunan haftalık puan tabloları ile arkadaşlarınız arasında devamlı rekabet içinde olacaksınız.

Facebook versiyonuyla eş zamanlama özelliği bulunduran oyunu oynamak isteyenlerin internet bağlantısı ve Facebook hesabı da olmak zorunda. Arkadaşlarınıza meydan okumaya hazırsanız Angry Birds Friends’in iOS için hazırlanan versiyonunu buradan, Android versiyonunu ise buradan indirebilirsiniz.

Oyun Özellikleri

– Haftalık turnuvalar
– Bronz, gümüş ve altın kupa
– Arkadaşlarınızla hediye alışverişi
– Günlük ödüller
– Facebook ile otomatik senkronize olabilme

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ