Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Angry Birds Animasyon Filmi Geliyor

Angry Birds Tutkunlarına Müjde: Angry Birds Animasyon Filmi Geliyor

Rovio, asabi kuşların yapılacak filmi için ünlü yapımcı John Cohen ile anlaştıklarını açıkladı. Üstelik, filmin detayları hakkında hiçbir bilgi verilmezken filmin çıkış tarihi bile belli oldu. İşte detaylar;

Rovio tarafından yapılan son açıklama, Angry Birds filmi ile ilgili detaylar resmiyete dökülmüş durumda. Despicable Me filminin yapımcısı John Cohen ile anlaşma imzaladıklarını açıklayan mobil oyun geliştiricisi Rovio, filmin sorumlu yapımcısı olarak ise Marvel Studios eski yönetim kurulu başkanı ve Iron Man filminin yapımcısı David Maisel’in görev yapacağını bildirdi.

Şimdi ise kötü haber: Filmin 2016 (evet yanlış okumadınız: iki bin on altı) yılının yaz aylarında gösterime girmesi düşünülüyor. Rovio’nun tasarım ve kurgu aşamasında tam kontrol sahibi olacağı film ile ilgili John Cohen’in açıklaması ise, “saatlerce oynanan Angry Birds’ün, film öncesi gerekli araştırmayı sağladığı” şeklinde oldu.

Angry Birds bölümlerinin, kızgın kuşların, veya domuzcukların uzun metrajlı bir animasyon filmine nasıl bir temayla dönüştürüleceği ise henüz detaylandırılmamış. Hazırlık aşamasında olan Rovio firmasının Angry Birds için ince eleyip sık dokuyacağı şimdiden belli. Angry Birds severler için hazırlanacak olan animasyon filmi uzun süre bekleyeceğiz gibi. Nasıl bir animasyon film olacağıysa merak konusu.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ