Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Apple iOS 6.1.2’yi Kullanıcılara Sundu

Apple Kullanıcıları İçin iOS 6.1.2. Sürümünü Sundu

Apple, mobil cihazlar için geliştirdiği işletim sistemi iOS 6.1.2 ile ilgili çeşitli sıkıntılar yaşamıştı. Bu sorunları güncellemeler ile aşmak isteyen Apple iOS 6.1.2 sürümünü kullanıcılar için yayınladı. Henüz 6.1.1 yeni yayınlanmışken 6.1.2 versiyonunu çıkması da kullanıcıları memnun edecek gibi.

PCD-ios-6.1.2

iOS 6.1′in iPhone 4S’lerde meydana getirdiği hücresel bağlantıda hata, şebeke sinyalinde azalma gibi problemler yüzünden 6.1.1′i kullanıcılarına sunan yetkililer kullanıcıların şikayetlerini dindiremedi. Zira pil ömrünü önemli derecede düşüren güncelleme diğer taraftan şifreli giriş ekranının aşılmasını sağlayan güvenlik açığına sahipti. Bu yüzden iOS 6.1.2‘nin geleceği kulislerde konuşulurken beklenen oldu ve Apple’ın resmi duyurusu geldi.

“Exchange takvimle ilgili, ağ etkinliğinin artmasına ve pil ömrünün kısalmasına neden olabilen bir hatayı düzeltir.” bilgisiyle iPhone ve iPad için sunulan iOS 6.1.2′nin mevcut sorunları çözerek performansta artış sağlaması hedefleniyor. Yenilenen yazılımda hata çıkıp çıkmayacağı ise şimdiden bilinemiyor. Önümüzdeki günlerde net olarak bunu görebiliriz.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ