Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Apple iPhone 5s’e Ait Görüntüler Sızdırıldı

Apple'ın Yeni Harikası iPhone 5s'e Ait Olduğu İddia Edilen Görseller Sızdırıldı

Haziran ayında tanıtılması beklenen Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone 5S‘e ait olduğu iddia edilen yeni görselleri sızdırıldı. GSM Arena tarafından yayınlanan sızıntı görüntülerin doğruluğu hakkında henüz resmi bir bilgi olmasa da tasarım anlamında radikal bir değişimin olduğunu görüyoruz. Apple ile özdeşleşen ve her telefonunda bulunan home  butonun kaldırıldığı iPhone 5S’nin prototipi aynı zamanda köşeden köşeye ekran ile geliyor.

pcd-iphone-5s

Geliştirme çalışmalarının planlanan takvimin arkasında olduğu belirtilen iOS7 işletim sistemiyle geleceği ifade edilen iPhone 5S, aynı zamanda yerini alacağı iPhone 5’e oranla daha  hızlı bir işlemciye (A7 yerine geliştirilmiş bir A6), daha iyi bir kameraya, 128GB kapasite seçeneğine ve daha büyük bir pile sahip olacağı da belirtildi.
PCD-iphone5s-3
iPhone 5S ile birlikte sadece home butonunun kaldırılması değil aynı zamanda işletim sisteminin klasik arayüzü de büyük olasılıkla değişecek. iOS işletim sisteminin başına da Jonathan Ive’ı getiren Apple, 2007 yılından bu yana iOS işletim sistemi için en radikal değişiklikleri, 7 numaralı sürüm ile sunmayı planlıyor.
20 Haziran’da lanse edileceği konuşulan iPhone 5S’nin neler sunacağı şimdiden akıllı telefon kullanıcıları ve teknoloji sevenleri meraklandırıyor.
 

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ