Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Apple Magic Mouse

Apple Hayranları İçin Apple Magic Mouse

Apple Magic Mouse özellikleriyle daha önce tanıştınız aslında. Ama bu hepsinin toplamı gibi bir şey. İlk olarak iPhone ile başladı daha sonra iPod touch ile devam etti. En son da MacBook Pro da bu özellikler kullanıldı. Dinamik, akıllı, sezgisel. Tüm bunları Multi-Touch teknolojisi ile Apple Magic Mause taşıyor. Şimdi sadece bir fare ile masaüstüne jestler getirilmeye başlandı. Bu apple için bir kilometre taşı olabilir diyoruz. Bu kilometre taşı iseMagic Mouse . Dünyanın ilk Multi-Touch faresi olması bir başlangıç. Ve magic mouse bluetooth-kablosuz teknolojisini  kullanıyor.

 

Dikişsiz Çoklu Dokunmatik Yüzey

Magic Mouse – Düşük profilli tasarımı ve kusursuz üst kabuğuyla birlikte – çok şık ve önemli ölçüde farklı.  Buttonless görünümüne hayran kalacaksınız. Ve sadece bir dokunuş ile istediğinizi yapmanız mümkün. Her şeyin bir araya geldiğini Magic Mouse kullanmaya başladığınızda göreceksiniz. Öncelikle farenin kendisi düğmedir. İki web sayfası veya fotoğraflar arasında bir parmak, tokatlamak gibi aynen :) herhangi bir yönde ilerleye bilirsiniz.

pcdonanim-magic-mouse (4)

 

Lazer İzleme Motoru

Magic Mouse, geleneksel optik izlemeden daha fazla yüzeyde çalışabilir. Çok fazla hassas ve duyarlı olması güçlü lazer izleme kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Yani neredeyse her yüzeyde hassas parça anlamına gelir – ki ev ofis sevdiğiniz bir kafe ya da masada mousepade gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

 


HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ