Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Assassin’s Creed IV Black Flag Resmen Tanıtıldı

Assassin's Creed IV Sızdırılan Resimlerden Sonra Oyunu Tanıttı

Geçtiğimiz günlerde internete sızan resimlerden sonra Ubisoft firması Assassin’s Creed IV‘ün tanıtımını resmen yaptı.  “Assassin’s Creed IV Black Flag” adıyla gelen yeni oyun Playstation 3 sahiplerine bir sürpriz yaparak geliyor.

PCD-Assassins-Creed-IV-Black-Flag-3

Assassin’s Creed serisinin hayranları için beklenen gün geldi ve Ubisoft, Assassin’s Creed IV Black Flag’ı resmi olarak tanıttı. Oyunda yer alacak ana karakter ve bu karakterin ilk görselleri geçtiğimiz günlerde burada kullanıcılarımızla paylaşmıştık.

Fakat bugün Ubisoft‘un yaptığı açıklamayla yeni Assassin‘s Creed‘in nerede geçeceği ve başrolünde kimin yer alacağı da kesin olarak açıklandı.

Görünüşe göre oyunda Assassin’s Creed 3‘te karşımıza çıkan Haytham Kenway adlı karakterin babası olan Edward Kenway’i yöneteceğiz ve yeni macera Karayipler’de geçecek.

Oyunun tüm platformlar için kapak resimlerini de yayımlayan firmanın PlayStation 3 sahiplerine tam 60 dakikalık oynanış süresi vadeden bir eklenti ile geleceği de kesinleşmiş oldu.

Ayrıca yeni oyunla ilgili önemli bir detay da Assassins Creed serisinin ilk kez Nintendo’nun Wii U platformunda da oynanabilecek olması.

Oyunun çıkış tarihi konusunda 2013 yılında piyasada olacağından başka bir bilgi verilmemiş. Fakat Ubisoft, 4 Mart 2013 tarihinde yapacağı lansman ile yeni oyunun tüm detaylarını duyuracağını da açıkladı.

Assassin’s Creed IV Black Flag sistem gereksinimlerini açıkladığımız makalemize  BURADAN ulaşabilirsiniz.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ