Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Asus Fonepad Özellikleri ve Fiyatı

Asus Fonepad Yenilenen Özellikleri ile Geliyor


asus-fonepad-manset-pcdonanim.com

Asus‘un tablet rekabetine yeni bir soluk katacak Fonepad modeli ile geliyor. Bu model aynı zamanda telefon işlevi de görecek. Üretimi yapılan Tayvan’da işlemci ve depolama kapasitesi artırılmış olarak karşımıza çıkacak olan Asus Fonepad‘in bir önceki modeli ülkemizde şu anda satışta. Fakat yeni Asus Fonepad’da çeşitli düzeltmelere gidilmiş.

Ülkemizde şu anda satışta olan FonePad, 7 inçlik 1280 x 800 piksel çözünürlükte IPS ekran, 1.2GHz saat hızında çalışan Intel Atom Z2420 işlemci, 1GB RAM, 3MP çözünürlükte arka kamera, 1.2MP çözünürlükte ön kamera, HSPA+ (21Mbit/s indirme, 5.76Mbit/s yükleme) desteği, microSD girişi, 802.11b/g/n Wi-Fi, Bluetooth 3.0 şeklinde özellikler barındırıyor.
Tayvan’da Asus’un yaptığı duyuruda FonePad modelinde işlemcinin 1.6GHz saat hızında çalışan Intel Atom Z2460, depolama kapasitesinin ise 32GB olarak düzenlenerek üst model olarak piyasaya çıkacağı bildirildi. Revize edilmiş FonePad modelinin satış fiyatı ise 300$ civarında olacağını belirten yetkililer modelin ne zaman piyasaya çıkacağı ile ilgili herhangi bir bilgi vermedi.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ