Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Asus Taichi 31 Tablet/Laptop Özellikleri

Asus Taichi 31 Çift Ekrana Sahip Tablet / Laptop Özellikleri

Asus nihayet uzun zamandır bekleme çift ekran Asus Taichi 31 dizüstü bilgisayarın nakliyesini başlattı.  Bu back-to-back ekranlar sayesinde istediğinizde dizüstü bilgisayar istediğinizde tablet olarak kullanma imkanı veriyor. Bunun için ekranı açık veya kapalı kullanmanız yeterli.

asus

Tayvanlı şirket Intel’in 3. nesil Core i7-3517U işlemci ile eşleştirilmiş Windows 8 Pro işletim sistemini  karar verdi. Asus Taichi 31 Full HD 1920 x 1080 çözünürlük ve 16:9 en boy oranı ile iki 13.3-inç ekran getiriyor. Dış dokunma etkin Taichi ekranı olan 10 maddelik çoklu dokunmatik ekrana sahip tablet/laptop çizilmeye dayanıklı cam ve isteğe bağlı basınca duyarlı kalemi kullanmak için yetenekli desteği bulunmaktadır. Bu, eskiz çizim sayesinde belgelere açıklama, hem de el yazısı ile not almak için çok kullanışlı. Evet, bu ekranı açık kullanıldığında güçlü bir dizüstü bilgisayar olabilir, tabi ekranı kapatıldığında hafif bir tablet olarak kullanılabilir.

Asus-ships-Taichi-31-Ultrabook-available-5 

Çift ekran tablet / dizüstü cihaz 4GB DDR3 SDRAM (1600MHz),128GB veya 256GB SSD seçim sağlar. Ayrıca, SDHC / SDXC / MMC kart okuyucu vardır. Bağlantıları COMBO ses jakı, Bluetooth 4.0, çift bant Wi-Fi 802.11b/g/n, iki USB 3.0, bir mikro HDMI ve Mini VGA bağlantı noktası vardır.

Asus-ships-Taichi-31-Ultrabook-available-6

Sinema ses kalitesi deneyimi için SonicMaster ve Bang & Olufsen ICEpower getiriyor.  Boyutları 33.92 x 22.8 x 17.4 cm ve ağırlı1.56 kg’dır.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ