Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Asus Yeni Masaüstü Bilgisayarı Desktop PC G10

Asus'un Yeni Masaüstü Bilgisayarı Kesintisiz Güç Kaynaklı Olarak Geliyor

Graphic1

Bilgisayar üreticilerinin başını çeken firmalardan Asus yeni masaüstü bilgisayar modeli Desktop PC G10‘un tanıtımını yaptı. Yeni model kesintisiz güç kaynağı entegre edilmiş şekilde geliyor. Bu özelliğiyle de dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Computex 2013 fuarı kapsamında tanıtılan Asus‘un yeni masaüstü bilgisayarı Desktop PC G10 tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Modern ve şık bir tasarımla hazırlanan Asus Desktop PC G10, içerisine entegre edilmiş kesintisiz güç kaynağı ile elektriklerin kesildiği durumlarda bile bilgisayarı ortalama 20 saniye daha açık tutarak, önemli bilgilerin kayıt altına alınmasına imkan sağlayabiliyor. Bu da bilgisayar kullanıcıları için çok önemli bir avantaj sağlıyor. Teknik olarak 4. jenerasyon Intel Haswell işlemci ile hazırlanan model, 8GB RAM bellek, 1TB HDD ve 128GB SSD depolama seçeneklerine, NVIDIA GeForce GTX 650 ekran kartına, HDMI, DVI-D, VGA, USB3.0/2.0 bağlantı seçeneklerine ve halen birçok kullanıcının ihtiyaç duyduğu DVD yazıcısını barındırıyor.

Masaüstü bilgisayar yanında kullanıcılara RGB renk gamutunun %99, sRGB renk gamutunun ise %100’ünü karşılayabilen 27-inç 2560 x 1,440 piksel WQHD AH-IPS panele, 350cd/m2 parlaklığa ve pivot özelliğine sahip PA279Q isimli LCD ekran modelini sunan Asus, ürünlerin fiyatları ve çıkış tarihleri hakkında net bir bilgi vermedi.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.



FOTO GALERİ



VİDEO GALERİ