Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Asus’tan i7 Notebook: ASUS-Automobili Lamborghini VX7

Asus'un Yeni Notebook'u i7 İşlemcisi ve Yüksek Performansıyla Geliyor

Asus‘un yeni Notebook’u; araba modeli olan Lamborghini’den esinlenilerek yapılan ASUS-Automobili Lamborghini VX7 modeli ile geliyor. Tasarımında Automobili Lamborghini Murcielago LP640′ın çizgilerini taşıyan VX7, aerodinamik ve agresif duruşuyla kalabalığın içinde kendini belli ediyor. Herkesin farkedeceği, yüksek kalitedeki materyallerle, belirgin renk ve desenlerle tamamlanmış bu notebook yüksek oktanlı bir macera için sizi bekliyor.

PCD-asus-notebook-Automobili-Lamborghini-VX7-5
Orijinal Windows® 7 Ultimate yüklü olarak gelen notebook 3 gb’lık Direct X11 destekli NVIDIA® GeForce™ GTX 460M ekran kartıyla masaüstü bilgisayarları bile kıskandıracak cinsten.

2. Nesil Intel® Core™ dört çekirdekli i7 işlemcisi ile HD multimedyalarda yüksek bir performans vaadediyor ve bilgisayarın açılma hızı olarak da cezbedici performansa sahip. 16GB’ta kadar DDR3 sistem belleği ile gelen notebook performans olarak üstün özellikler taşıyor.

USB 3.0 desteği ile gelen notebook, eski USB 2.0 teknolojisinden tam 10 kat daha hızlı çalıştığı için tercih sebebi olmayı fazlasıyla hakediyor.

Ürünün görsellerini aşağıdaki galerimizden görebilirsiniz.

 

 

 

 

 

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ