Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Beklenen Telefon Nokia EOS Görselleri İnternete Sızdırıldı

Nokia EOS Görselleri Sızdırıldı

41-mp-nokia-eos-gorselleri

Nokia‘nın 41 Megapiksel çözünürlüğe sahip kamerasıyla gelen Windows Phone‘u Nokia EOS her geçen gün detaylanıyor. Temmuz‘da tanıtılması beklenilen modelin görselleri ve özelliklerini sizin için inceledik.

Windows Phone pazarının en iyi üreticilerinden biri haline gelen Nokia’nın hazırladığı modeller, sunduğu kamera performansları ile herkesin beğenisini kazanmaya devam edecek gibi görünüyor. Bu beğeninin farkında olan Nokia da hazırladığı modellerde kullanıcıların bu beğenisini dikkate alıyor ve eksik yanlarını kapatırken iyi olduğu konularda da geliştirmelerine devam ediyor.

41 Megapiksel kameraya sahip Nokia 808 PureView ile akıllı telefon fotoğraf teknolojisine farklı bir boyut kazandıran Nokia, uzun süredir üzerinde çalıştığı Nokia EOS ile bu başarısını Windows Phone platformunda da uygulamayı sürdürüyor.

Uzun süredir teknoloji forumlarını meşgul eden ve Temmuz ayında tanıtılması beklenilen Nokia EOS şimdi de yeni görselleriyle karşımızda.

GSMArena sitesi okuyucularından birinin siteye ulaştırdığı görsellerde Nokia EOS‘un dış tasarımını detaylarıyla görebiliyoruz.

GSMArena sitesinin elindeki görselleri yayınlamasının ardından WPCentral sitesinin de bir takım görseller yayınlamasının ardından cihazın dış görünümünün görsellerdeki gibi olacağı neredeyse kesinleşti ancak cihazın kamerasının çözünürlüğü ya da diğer teknik özellikleri konusunda hala net bir bilgi yok.

Her ne kadar kamera modülüne bakıldığı zaman daha önce iddia edilen 41 Megapiksel iddialarının gerçek olma ihtimali yüksek görünse de, telefonun detaylı özellikleri hakkında net bir bilgi yayınlanmış değil.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ