Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Call of Duty Advanced Warfare İncelemesi

Call of duty serisini canlandıracak belkide en iyi oyun olma hakkına sahip diyebiliriz .

Call of Duty Advanced Warfare İncelemesi

Call of duty serisini canlandıracak belkide en iyi oyun olma hakkına sahip diyebiliriz .

Bir önceki çıkan Ghosts serisi oyunu ile bekleneni karşılamayan ve şatış rakamlarının hakkında yapılan yorumlardan dolayı oyun kötüye gitti. call of duty bu serisi ile yeniden tüm dikkatleri üzerine çekecek gibi gözüküyor.

cal-of-duty_pcdonanim

Call of duty advanced warfare için ön bakış;

Oyunun serisini bilenler çok yabancılık çekmeyecelerdir. Seri üzerinde ilk defa gelecek bir tarih üzerine oyun oynanıyor.Ve bu anlamda da bazı çeşitli teknolojiler de kullanılmış.

call-of-duty-pcdonanim

Ekran Çözünürlüğü ;

Oyun grafik anlamda gerçekten çok başarılı, hele de bu oyunu donanım olarak maksimum seviye de oynuyorsanız bilgisayar başından yada konsol başından kalmak gibi bir şansınız maalesef olmayabilir. Oyun gelecek yıla ait olduğu için kullanılan efektler ve kostümler bu konuda çok başarılı.

Oyun içi sesler ;

Oyun da ses düzenlemeleri gerçekten çok iyi yapılmış denilebilir, kaliteli bir ses sistemiyle oynama şansınız varsa eğer bir de ekran boyutunuz büyükse kendinizi oyunun atmosferinde hissedebilirsiniz. Oyun içi konuşmalarında Kevin spacey aktörünün sesi kullanılmış.

call-of-duty_pcdonanim

Oyunun Hikayesi ;

Oyunun hikasine gelecek olursak yüksek beklentiler içinde olmayın derim, ancak şöyle bir durum var ki oyun gayet akıcı bir şekilde ilerliyor ve neredeyse tüm bölümler bir biri ile bütünleştirilmiş bu da size oyuna devam etmeniz konusunda oldukça etkisi olacak.

Ve oyunun sonucu ;

Call of duty serisi her zaman eğlence haline gelmiş bir seri diyebiliriz, elbetteki hayatımızı değiştirecek bir oyun cinsinden değil fakat gerek grafik gerekse oyun atmosferi sizi kendisine bağlayacaktır. Oyuna başladımı bitirmek isteyeceksiniz çünkü o anki atmosfer o anki oyun hissi sizi buna zorlayacaktır.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ