Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Call of Duty: Ghosts Fragmanı Yayınlandı

Call Of Duty: Ghosts'un Oyun İçi Görüntüleri Yayınlandı

call-of-duty-ghosts-pcdonanimcom-2

FPS meraklılarının uzun süredir beklediği oyunların başında gelen Call of Duty: Ghosts  Activision firması tarafından geliştirilen Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty: Ghosts‘un 21 Mayıs’da XBox lansmanı sırasında tanıtımının yapılacağını açıklayıp, oyunun ilk tanıtım videosunu yayınladı.

Sizlerin de bildiği gibi yaklaşık bir haftadır Call of Duty serisinin yeni oyunu olduğu iddia edilen Call of Duty: Ghosts‘a ait görseller, yapılan hatalar sonucu internete sızdırılıyor. Her ne kadar bu kadar fazla hata yapılmış olması, bunların bilerek yapıldığı düşüncesini akıllara getirmiş olsa da Activision bu dedikodular daha fazla büyümeden Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty: Ghosts‘un tanıtımının 21Mayıs tarihindeki XBOX etkinliği ile birlikte gerçekleştirileceğini açıkladı.

Sizlerle daha önce buradaki haberimizde paylaştığımız gibi Call Of Duty resmi adresinden yapılan duyuru ile çıkış tarihi de 5 Kasım olarak açıklanan oyun için bir de teaser video yayınlayan Activison, serinin FPS oyun severleri heyecanlandırdı.

Activision ayrıca Call of Duty: Ghosts’XBox 360 için Amerika, Belçika, Hollanda, İspanya ve İngiltere‘de ön siparişleri almaya başladı. Amerika için istisna olarak oyunun PlayStation 3 ve PC seçeneklerinin de bulunduğunu belirtmekte fayda var.

“Bir kendilerini korumak için maske giyenler vardır, bir de hepimizi korumak için maske giyenler” slogaınyla gelen serinin yeni oyunu Call of Duty: Ghosts ile ilgili diğer ayrıntılar 21Mayıs‘ta gerçekleşecek Xbox etkinliğinde tamamen görünecek. Görünen o ki, oyunseverler için 21 Mayıs günü bir hayli güzel geçecek.

Call of Duty: Ghosts ile ilgili diğer haberlerimize aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Call of Duty Ghosts Sistem Gereksinimleri

Beklenen Oyun Call Of Duty: Ghosts Geliyor

 

 

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ