Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

CyberPowerPC’nin FangBook X7

CyberPowerPC'nin FangBook X7 dizüstü oyun bilgisayarı

 CyberPowerPC’nin FangBook X7 oyun dizüstü bilgisayarı

CyberPowerPC’nin  en yeni dizüstü  oyun bilgisayarı CyberPowerPC’nin FangBook X7 . Oyuncular için tasarlanan bu dizüstü programlanabilir tuşları ile birlikte kırmızı arkadan aydınlatmalı klavye performansı sunmakta. Yüksek uç yapılandırması FangBook X7 3.0 GHz (en fazla 3.9 GHz) hızında bir Intel Core i7-3940XM Extreme Edition dört çekirdekli işlemci. Aynı zamanda güvenilir performans sağlamak için 32GB DDR3 RAM özelliği getiriyor.


docimage-FANGbook

Depolama terimi RAID 0 ve 1 yapılandırmasını destekler, iki sürücü (1TB HDD kadar 480GB SSD veya yukarı) yüklemek için sipariş edilebilir. Ayrıca, dizüstü oyun bilgisayarı bir Blu-ray sürücü ve çoklu hafıza kartı okuyucusu mevcuttur.

CyberPowerPC’nin FangBook X7 dizüstü 1920 x 1080 piksel (Full HD) çözünürlüğe ve 17.3-inç ekrana sahip. Ayrık grafik hızlandırıcısı olarak, 4GB GeForce GTX 675MX ve 4GB GeForce GTX 680M GPU’ların seçimi var.

Diğerlerinin özellikleri arasında yüksek kaliteli ses sistemi subwoofer, Wi-Fi, ve önceden yüklenmiş Windows 8 (64-bit) işletim sistemine sahip.

CyberPowerPC’nin FangBook X7 dizüstü oyun bilgisayarın fiyatı 1299 $

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.



FOTO GALERİ



VİDEO GALERİ