Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Deep Freeze Nedir Nasıl Kullanılır

Bilgisayarınızı tüm dış etkenlere karşı korumak mı istiyorsunuz, bilgisayarınıza virüs girmesin istiyorsanız buyrun makalemizi okuyun

Deep Freeze Nedir , Deep Freeze Ne işe yarar, Deep freeze Nasıl Kullanılır tüm bu soruların cevabı haberimizin ayrıntılarında.

Bilgisayarınızı tüm dış etkenlere karşı korumak mı istiyorsunuz, bilgisayarınıza virüs girmesin istiyorsanız buyrun makalemizi okuyun ve bilgisayarınıza kimse erişemesin.

Her ne kadar donanım ve yazılım olarak bilgisayarınızı en üst model alsanızda Bilgi güvenliği sizin için bir tehdit olmuştur. Çünkü bilgisayarınıza giren kişiler yada küçük boyutlu yazılımlarla bilgisayarınıza erişen kişiler sizden habersiz internet şifrelerinizi alabilir.

Bilgisayarınıza güvenli şifre oluşturarak önce ilk adımınızı atın daha sonra ise birkaç yazılım ve donanım programları elde edin.

Bunlardan birtaneside deep freeze yazılımıdır

Deep Freeze bilgisayarınızı tam donanımlı olarak dışarıdan gelebilecek her türlü tehlikeye karşı koruma sağlar. Bilgisayarınıza virüs bulaşmaz, dosyalarınıza kimse erişemez ve internet şifreleriniz güvende olur.

Deep Freeze Nasıl Kullanılır ;

u Simgeye sağ tıkladığımızda menü görüntülenmeyecek. Bu özellik programın bir parçasıdır. Deep freeze menüsüne erişebilmek için SHİFT tuşuna basılı tutarak simgesini 2 kere tıklamak yada CTRL+ALT+SHİFT+F6 tuşlarına basmanız yeterlidir.bu işlemi gerçekleştirdiğimizde karşımıza ana menü çıkacaktır.

Ana menü ayarlarına girebilmek için şifremizi yazmamız gerekiyo ama eğer şifreniz yoksa boş bırakarak entere basın
ve karşımıza 3 seçenek çıkıcak…

Programı AKTİF/PASİF Hale Getirmek

Boot Frozen:

Bu seçeneği seçerseniz program bir sonraki windows açlışında otomatik olarak aktif olacaktır.

Boot Thawed (1 restarts):

Bu seçeneği seçerseniz yandaki kutuda aktif olcaktır.burdan programın ne kadar pasif olacağını ayarlaya bilirsiniz.

Boot Thawed:

Bu seçeneği seçerseniz program bir sonraki açılışta kapatılacaktır.

Programı Sistemden Kaldırmak için

Boot Thawed seçeneğini seçip pc yi yeniden başlatın ve yükleme yaptığınız setup’ u çalıştırın ve kaldırma işlemini uygulayın

Unutmayın bilgisayarınıza program yada oyun  eklemek için boot thawed i seçin pc yi yeniden başlatın sonra bilgisayarınıza  ekleyeceklerinizi ekleyin daha sonra tekrar aktif hale getirmek için boot frozen i seçin yeniden başlatın.

Deep Freeze Güncel Programı İndirmek İçin Buraya Tıklayın

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ