Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Efsane Oyun Age of Empires 2 HD Geliyor

Age of Empires Severlere Güzel Haber Geldi, Age of Empires 2 HD Geliyor

Strateji oyunlarında kendi devrinde önemli katkıları bulunan Age of Empires 2 şu anda bile hala strateji oyunu severlerin gözdesi. Fakat güzel haber bugün geldi. Age of Empires 2 HD olarak ve yenilenen grafikleriyle gelecek.

2013-03-08_1813_001

İlk olarak 1999 yılında piyasaya sürülen Age of Empires strateji oyunlarında yeni bir çığır açmıştı. Ensemble Studios tarafından geliştirilen, Microsoft Studios tarafından 1999 yılında yayınlanan Age of Empires 2, strateji severlerin gönlünde taht kurmuştu.

Hala pek çok oyun sever tarafından oynanan Age of Empires 2HD grafikleriyle yenilendi. 9 Nisan’da Steam alınabilir olacak olan Age of Empires 2 HD için ön sipariş verebilirsiniz. Oyunu daha önceden sipariş edenler, 5 Nisan’da oyunu almaya başlayacaklar. Ayrıca ön sipariş fiyatı da yüzde 10 da indirim uygulanıyor.


2013-03-08_1813

Age of Empires 2‘ye 2000 yılında çıkan The Conquerors genişletme yamasındaki tüm ülkelerin ve birimlerin aynen yer alacağı Age of Empires 2 HD‘de, 18 farklı ırk daha geliyor.

Neler değişiyor?

1999 yılında piyasaya sunulan oyundan, günümüzdeki görsel kaliteyi beklemek biraz acımasız olacaktır. Age of Empires 2‘nin ilginç kaplamaları, yerini daha yenilikçi ve gerçekçi kaplamalara bırakıyor. Tepelerde sıralı sıralı yükselmeler yerine, gerçekçi bir ivmelenme göreceğiz. Ayrıca denizlerdeki hareketler ve renklendirmeler de yenilenmiş olarak karşımıza çıkıyor.

1080P olarak yeniden düzenlenen oyunda, Steam Cloud desteği ve çoklu monitör desteği de ekleniyor. Yükselen çözünürlük sayesinde kontrol edeceğiniz birlikleri daha rahat bir şekilde görüntüleyebileceğinizi de hatırlatmakta fayda var. “Age of” sevenler için aşağıda Age of Empires 2 HD’nin yeniliklerini içeren videoyu izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ