Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Facebook iOS Uygulamasını Güncelledi

Facebook iOS Uygulamasını 6.00 Sürümüne Yükseltti

Facebook, iOS uygulamasını 6.00 versiyonuna yükseltti. Sürümü 6.00′a yükseltilen ve birçok yenilikle gelen güncellemenin detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz günlerde Android için Facebook Home uygulamasını yayımlayan firma şimdi de iOS için Facebook uygulamasını güncelleyerek iOS kullanıcılarının da gönlünü hoş tutmaya bakıyor. iOS kullanıcıları Facebook uygulamasının bazen donmasından bazen de kendi kendine uygulamayı kapatmasından rahatsızdı. Yeni gelen güncellemeyle birlikte bu sorunların ortadan kalktığını söylemek mümkün. Ayrıca bu güncelleme ile birlikte bir çok yenilik de kullanıcıları sevindirecek cinsten.

PCD-Facebook-iOS-6.0

Sol bölümde bulunan “Haber Kaynağı, Mesajlar, Yakındakiler ve Gruplar” gibi birçok araçların simgelerinde düzenleme yapılarak göze daha hoş gelen simgeler kullanılmış. Ayrıca Facebook uygulama simgesi de makyajlanarak daha yumuşak bir görünümle değiştirilmiş. Timeline‘da görünen arkadaşlarınızın ve sayfalarınızın isimleri koyu siyah renkle daha belirgin hale getirilmiş.

Yenilenen mesajlaşma sayfası ile artık uygulamanın herhangi bir sayfasında birçok arkadaşınızla mesajlaşmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza ekle butonuna basarak çıkartmalar göndermek de mümkün.

Facebook‘un Android platformu için geliştirdiği Facebook Home uygulamasını iOS için geliştirip geliştirmeyeceği şu anlık henüz açıklanmadı. Apple kullanıcıları şimdilik iOS için sunulan bu güncelleme ile idare edecek gibi görünüyor.

Güncellemenin detayları;

*Sohbet balonları ile uygulamanın herhangi bir sayfasında sohbet etmeye devam edin
*Mesajlarınıza hayat katmak için çıkartmalar gönderin
*Müzikler, Fotoğraflar ve Oyunlar gibi yeni akışları keşif edin
*Daha canlı, daha güzel haberler görün
Facebook uygulamasını iOS için buradan indirerek yeni uygulamanın tadını çıkarabilirsiniz.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ