Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

FinePix JZ700 Fotoğraf Makinesi Özellikleri

Fujifilm FinePix JZ700 Fotoğraf Makinesi Özellikleri

fujifilm finepix-1

Fujifilm resmi olarak FinePix JZ700 adlandırılan en son kompakt fotoğraf makinesi tanıttı. Yüksek hızlı sürekli çekim ve düşük ışık performansı ile şık ince metalik bir tasarıma sahiptir, önceki JZ modelleri CCD sensöre sahipken şimdi Optik Görüntü Sabitleme ve dengeleme, zorlu ışık koşullarında güçlü bir CMOS sensöre sahiptir.

Bu High Dynamic Range çekim üretmek için birleştirip farklı pozlama seviyesinde birden fazla çekim yakalama özelliği vardır, Otomatik Sahne Tanıma otomatik olarak en iyi fotoğraf makinesi ayarlarını iyi görüntüyü almak için otomatik olarak seçer. Hareket Panorama 360 Sinema istenmeyen görüntüleri kesme, Sinema Kırpma, geniş açılı panoramik çekim sağlar, 6 özel efekti ile tek bir film ve gelişmiş filtre ile birden fazla klibi birleştirir.

Fujifilm JZ700 24-192 mm geniş açılı görünümü, saniyede 30 kare Full HD 1080p video kaydı, 14-mega piksel CMOS görüntü sensörü, 8x optik zoom objektife sahip, 2.7-inç kristal berraklığında parlak LCD, 100-3200 ISO hassasiyeti, SD / SDHC / SDXC hafıza kartı desteği, miniHDMI ve USB bağlantı noktası, ağırlığı 134 gram, boyut 99.4 x 57 x 22.6 mm ve NP045A pil tek bir şarjla en az 210 çekim yapar.

Fujifilm FinePix JZ700 Beyaz, Siyah, Gümüş, Mor ve Kırmızı renk seçeneğine sahip fakat Mayısta satışa sunulacak fotoğraf makinesinin fiyatı henüz belli değil.

 

 Fujifilm-Finepix-JZ700 pcdonanim.com

 

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ