Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Fujitsu Stylistic S01 Telefon

Fujitsu Stylistic S01 Android Tabanlı Akıllı Telefon.

Üst düzey kullanıcılar için Fujitsu Stylistic S01 Android tabanlı akıllı telefon.

 Japon Şirketi Fujitsu, Fujitsu Stylistic S01 ile Avrupa akıllı telefon pazarına girmek için karar verdi. Basın açıklaması göre bu Android telefon satışı Haziran 2013 başlayacak.   Japonya için Fujitsu’nun ilk akıllı telefonu engelli kullanıcıları için (görme bozukluğu ve el hareketleri dahil)  özel olarak tasarlanmış.  Bu kullanıcı arabirimi ekstra büyük simgeler ve basitleştirilmiş bir düzen ile ekran üzerindeki simgeler baskı ile aynı seviyede bulunur. Buda ekranda yanlışlıkla dokunmatik özelliğini ortadan kaldırır.

Fujitsu-Stylistic-S01-official

Fujitsu Stylistic S01 paketleri WVGA sahip 4 inçlik dokunmatik ekran (480 x 800 piksel) çözünürlük, ve 1800 mAh batarya.  Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi üzerinde çalışan, bir 1.4GHz Qualcomm MSM8255 işlemci, 4GB dahili hafıza ve genişleme için microSD kart yuvası.

Iki kamera (0.3MP ön ve 8.1MP arkada), GPS, Wi-Fi ve Bluetooth bulunuyor. Stilistik S01GSM / GPRS / EDGE ve UMTS / HSPA mobil ağları ile birlikte çalışmakta.  (IPX5 / 8, IP 5X) Su ve toza dayanıklı çantası ile geliyor, boyutları 130 x 64 x 10.9 mm.

Fujitsu firmasının duyurduğuna göre Stylistic S01 akıllı telefonu 25 Şubat 2013 başlayarak Barselona ve ​​İspanyada  Mobile World Congress 2013 (MWC) sırasında kapalı gösterecektir

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ