Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Galaxy Ace 2’ye Jelly Bean Güncellemesi Geldi

Galaxy Ace Kullanıcılarına Beklenen Haber, Jelly Bean Çıktı

Son zamanlarda neredeyse bütün telefonlarına Jelly Bean güncellemesini sunan Samsung bu kez de orta segment akıllı telefonlarından Galaxy Ace 2 için beklenen Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesini kullanıcılarına sundu.

Samsung‘un GT-I8160 kod adlı Galaxy Ace 2 modeli için, daha önce Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesinin görüntüleri sızdırılmıştı.  Mart sonu, Nisan başı gibi çıkacağı söylenen Galaxy Ace 2, beklenen tarihe yakın bir tarihte çıktı.

pcd-samsung-galaxy-ace-2-jelly-bean

Belli bir süre sonra Kies ya da OTA üzerinden diğer ülkeler için de dağıtılacak olan güncelleme, ilk olarak Portekiz için kullanıcılarına sundu. Sammobile.com‘un paylaştığı ROM‘u buradan indirebilirsiniz.

522.5 MB büyüklüğünde olan güncelleme dosyasının detayları aşağıda belirtilmiştir.

Android Version: 4.1.2 – Build JZO54K

  • PDA: I8160XXMC8
  • CSC: I8160TMNMC3
  • MODEM: I8160XXMC8
  • Build Date: 26 March 2013
  • Changelist: 1016990

Samsung‘un yeni arayüzlerinden olan TouchWiz Nature‘ı kullanacak olanAce 2Smart Stay başta olmak üzere pek çok yeni Samsung özelliğini de bünyesine katacak.

Android 2.3 Gingerbread ve TouchWiz 4 arayüzünden, doğrudan Jelly Bean ve TouchWiz Nature‘a geçecek olan telefon, Project Butter sayesinde çok daha hızlı geçişlere kavuşacak.

Samsung telefonlarınızadaki Android sürümlerinizi Odin ile yükseltmek için buradaki makalemizi okuyarak Android sürümünü yükseltebilirsiniz.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ