Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Galaxy Note 3 de Android Lollipop Göründü

Yabancı kaynaklar da Android Lollipop lu Galaxy note 3 e ait resimler internete sızdırılmaya başlandı

Samsung’un, Android Lollipop güncellemesini alacağını daha önce sizlere duyurmuştuk.  Yeni sızan bilgilere göre Galaxy Note 3 de Android Lollipop Göründü. Note 3’ün Android Lollipop’a kavuşacağı kesinleşirken, ekran görüntüleri de Samsung’un normal ekran arayüzüyle Android Lollipop un arayüzü bir birine girmiş gibi gözüküyor.

Lollipop 5.0 güncellemenin ne zaman geleceğini az çok biliyoruz, ancak merak eden kullanıcılarımız var, donanım olarak Android 5.0 bir işe yarayacak mı ?  Android Lollipop neler vaad ediyor ? Android L hangi yazılım içerecek ? gibi daha bir çok soru kullanıcılardan gelmeye başladı.

Yabancı kaynaklar da Android Lollipop lu Galaxy note 3 e ait resimler internete sızdırılmaya başlandı. Bu resimlerin ne kadarı gerçek ne kadarı konsept bu bilinmez . Ancak şunu açık dille ifade edebiliriz ki Samsung’un Note 3 Android Lollipop güncellemesi ni ciddi şekilde önemsediği gözler önünde.

Şimdi ise geriye kalan tek şey yalnızca güncellemeyi telefona yüklemek kaldı.

Galaxy Note 3 de Android Lollipop Göründü ;
Galaxy Note 3 de Android Lollipop Göründü (2)Galaxy Note 3 de Android Lollipop Göründü (1)Galaxy Note 3 de Android Lollipop Göründü (4)  Galaxy Note 3 de Android Lollipop Göründü (3)

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ