Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Galaxy Note 3 Görselleri Sızdı

Galaxy Note 3'e Ait Olduğu İddia Edilen Görsel Sızdırıldı

pcdonanim.com-galaxy-note-3-mansetSamsung‘un amiral gemisi Galaxy s4‘ü pazara sunduktan sonra, Note serisinin amiral gemisi Galaxy Note 3‘ün çıkması bekleniyor. Bugüne kadar farklı kaynaklardan Note 3 ile ilgili bazı özellikler paylaşılırken, ilk kez bir görsel internete sızdırıldı.

Görselin güvenilir kaynaklardan olduğu söyleniyor fakat Samsung bu konuda herhangi bir açıklama yapmış değil. Modelin 5.9 inçlik bir ekrana sahip olması beklenirken, yeni bilgiler 5.99 inçlik Full HD AMOLED ekran ile geleceğini gösteriyor.
Yine Exynos 5 Octa işlemci kullanacağı belirtilen modelin Cortex-A15 çekirdekleri 2GHz saat hızında, Cortex-A7 çekirdekleri ise 1.7 GHz saat hızında çalışıyor. Modelin Galaxy S4’teki işlemciye göre oldukça fazla bir saat hızına sahip olduğu da dikkatlerden kaçmıyor.
Cihazdaki RAM kapasitesi 3GB iken, Android 4.2.2 işletim sistemi ve 16GB/32GB/64GB depolama kapasitesine sahip olacağı da gelen bilgiler arasında. Görselde modelin tasarım olarak Galaxy S4 ile hemen hemen aynı çizgileri taşıdığı görülüyor. Ekran çerçevesi ise biraz daha büyük.
pcdonanim.com-galaxy-note-3
Samsung’un yaz döneminde Galaxy Note 3 modelini tanıtmasına kesin gözüyle bakılıyor. Ancak özellikler konusunda henüz ne bir ortak görüş ne de kesin bir açıklama bulunuyor. Samsung’un plastik kasa tasarımından vazgeçtiği yolundaki iddialar da görselden pek anlaşılmıyor.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ