Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Galaxy S5 İçin Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Yolda

Güney Kore üreticisi Samsung Akıllı Cihazların En Başında Amiral Gemisi S5 için Lollipop Güncellemesini Yakında Kullanıcılarına Sunacak

Google yeni işletim sistemi olan Android 5.0 Lollipop güncellemesi almasına kesin gözüyle bakılan telefonlardan biriside  Samsung Galaxy S5 oldu.

Önceki gün  LG yetkilisinin, LG G3 için Android 5.0 Lollipop güncelleme bilgisini duyurmasının ardından, Güney Kore merkezli Samsung da bu konuda  geride kalmak istememiş ve çalışmalarını hızlandırmış.

İlk dedikoduya göre Samsung’un  amiral gemisi Galaxy S5 telefonu Aralık ayı içerisinde Android 5.0 Lollipop güncellemesine kavuşabilir. Tabi ki bu ihtimaller üzerinden anlatılanlar.

Elbette ilk yazılımın sunulması bu tarih için geçerli olduğunu unutmamamız gerekiyor. Her zaman olduğu gibi Samsung serisinin tüm dünyadaki çeşitli sürümlerine yeni güncellemenin ulaşması birkaç hafta sürebiliyor. Hatta diğer tüm akıllı cihazlardan gelmesi ihtimalide olabilir.

LG G3’ün de yıl bitmeden Lollipop’u yayınlama planı olduğunu ve Google’ın henüz final sürümünü bitirmediği ve bu sürümü akıllı cihaz  üreticileriyle  paylaşmadığını düşündüğümüzde, Samsung ve LG’nin oldukça hızlı bir güncelleme gerçekleştireceğini söyleyebiliriz.

Önceki güncellemelerde kullanıcılarını oldukça bekleten Android üreticilerinin Lollipop ile bu duruma da dur diyeceğini düşünüyoruz. Bu konuda en kesin bilgiler Akıllı cihaz üreticilerinden geldikten sonra ortaya çıkabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :
Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Alacak Cihazların Listesi Belli Oldu
Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ