Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

General Mobile Discovery Elite Wi-Fi Sorunu – Çözüm

General Mobile'nin amiral gemisi olan General Mobile Discovery Elite Wifi sorunu güncellemeden sonra geldi ve bir çok kullancının başına bela oldu.

Bu sorunun iki çözümünü bulabildim arkadaşlar. Bunlar geçici bir süreliğine çözüm oluyor ne yazık ki. Ama yinede sizlerle paylaşmak istiyorum.

1. Yöntem:

Bu ilk telefonu aldıktan sonra hiçbir wifi adresini bağlanmadı iseniz yapmanız gereken yöntem.

Öncelikle telefonunuzu kapatın.

Daha sonra ana ekran + ses açma + açma kapama tuşlarına basılı tutarak telefonunuzu açın. İlk titreşimi hissettikten sonra ekranda general mobile logosunu göreceksiniz. O zaman açma kapama düğmesini bırakın ve diğer iki tuşa ekranınızın ışığı sönene kadar basın. Daha sonra bütün tuşlardan elinizi çekin ve açma kapama tuşuna basın. Ekranınıza bir dize yazının sıralanmış olduğunu göreceksiniz. Ses kapama tuşuyla en atta bulunan wipe cache partition seçeneğine gelin ve açma kapama tuşuna basın. Bu işlem telefonunuzun ön belleğini temizleyecek. Ve telefonunuz yeniden başlayacak. Şimdi wifinize bağlana bilirsiniz.

2. Yöntem:

Tam Türk aklı diyebilirsiniz ama ilk yöntemi yapmadan önce telefonu bir çok kere açıp kapamama rağmen wifi bağlanmıştı ama 1. yöntemi yaptıktan sonra açıp kapama da işe yarıyor.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ