Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Google Televizyonlar CES2013’te Tanıtılacak

Google Televizyonlar CES2013'te Tanıtılacak

Tüketicinin beklenen derecede rağbet göstermediği iki neslin ardından, Google TV 3.0 platformundaki yüksek çözünürlüklü LG marka televizyonlar, CES 2013’te ziyaretçilere tanıtılacak.

Google TV 1.0 ve Google TV 2.0 üreticilerin beklentilerini karşılamış değil. Ancak bu, CES 2013’te yepyeni Google TV’lerle karşılaşmayacağımız anlamına gelmiyor. Las Vegas’ta düzenlenecek olan etkinlikte, LG tarafından üretilen ve Google TV 3.0kullanan HDTV’ler görücüye çıkacak.

Yazılımı Google’dan, donanımı LG’den çıkan televizyonlar; 42 inç, 47 inç, 50 inç, 55 inç ve 60 inç seçeneklerle ve iki ayrı modelle tanıtılacak. Ultra ince, canlı renklere sahip GA7900 ve GA6400; yeni bir standın yanı sıra entegre OnLive oyun platformu ve QWERTY klavyeye sahip yeniden tasarlanmış bir Magic Remote ile tanıtılacak.

Kablosuz bağlantı ile ev ağına ve internete bağlanabilen LG Smart TV’ler; çift çekirdekli işlemcisi sayesinde daha kolay menü navigasyonu, hızlı video yükleme ve izleme gibi avantajlar sunuyor. Ürünlerle ilgili detaylı bilgi ise CES 2013’te aktarılacak.

PCDlg-google-tv

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ