Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

GTA 3 Playstation 3’e Geliyor

Grand Theft Auto (GTA) 3 Playstation 3'e Geliyor

 

Rockstar Games’in bugüne dek en çok sevilen Grand Theft Auto oyunlarından biri olan San Andreas’ı, Sony’nin PlayStation 3 için uyarlamaya hazırlandığı bildirildi.

Rockstar Games’ten Grand Theft Auto: San Andreas hayranı PlayStation 3 sahipleri için sevindirici bir haber. Serinin en çok sevilen yapımlarından biri olan San Andreas çok yakında PlayStation 3 platformu için hazır hale gelecek.

PlayStation’ın resmi Hong Kong sitesinden yapılan açıklamaya göre oyun 12 Aralık tarihinde PlayStation Store’daki yerini alacak. Oyunun yalnızca İngilizce dil seçeneği olacağı da açıklanan bilgiler arasında.

Ayrıca Sony yetkilileri yapımın kutulu olarak satılmayacağını ve yalnızca dijital satış ile PS Store üzerinden satın alınabileceğini söylediler.

Grand Theft Auto: San Andreas hayranları için oldukça sevindirici bir haber olduğu kesin. Fakat oyunun ne kadar ücretle satılacağı henüz netlik kazanmış değil. Görünüşe göre ancak 12 Aralık’ta oyun indirilebilir hale geldiğinde fiyatını da görme şansımız olacak.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ