Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

HTC One gecikiyor mu?

HTC One neden gecikiyor?

HTC‘nin amiral gemisi olan HTC One android işlemcili cep telefonu bekleyenlerini biraz daha bekletecek. Amarika’da AT&T ve Sprint firmaları ile anlaşmalı olarak telefonu sipariş veren kullanıcılar hariç diğer HTC One sipariş verenler kendilerine gelen bir e-posta ile teslim tarihinde bir gecikme olacağını öğrendiler.  HTC One Neden Gecikiyor pcdonanim.com1

 

HTC One‘de ki bu gecekmi 32 GB unlocked ve 64 GB developer versiyonlarında yaşanacak. Satış grafiğine büyük etki edeceğini düşündüğümüz bu ertelemenin asıl sebebi ise UltraPixel kamera üretiminin HTC One için yeterli gelmemesi oldu.

htc oneHTC‘nin yeni amiral gemisi olarak piyasaya süreceği HTC One adlı akıllı telefonu beklenenden biraz daha geç piyasada olabilir. Amerika’lı kullanıcılardan AT&T ve Sprint ile anlaşmalı olarak telefonu sipariş verenler hariç diğer One taliplileri gelen bir e-posta ile siparişlerinin teslim tarihlerinin gecikeceğini öğrendiler.

HTC bu gecikmeden dolayı kullanıcılarından özür dilemek için tasarımı çok şık olan Double Dip bir kılıf ile birlikte siparişleri teslim edecek. Bu siparişlerin ise gelecek ay teslim edileceği söylendi.

 

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ