Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Intel SSD DC S3700 200 ve 800 GB sürücü

Intel yeni nesil veri merkezleri amaçlayan yeni bir yüksek performanslı SSD duyurdu.

Intel yeni nesil veri merkezleri amaçlayan yeni bir yüksek performanslı SSD duyurdu. Sürücü SSD DC S3700 serisi solid-state sürücü denir. Intel büyük veri merkezleri, HPC ve bulut bilgi işlem uygulamalarında yeni SSD’leri hedefliyor.

SSD hattı güçlü veri koruma ve yüksek dayanıklılık ile birlikte düşük latans ve tutarlı bir performans vaat ediyor.SSD hattı 100 GB, 200 GB, 400 GB ve 800 GB kapasitelerde sunulacak.Sürücünün performansını 4 kB rastgele okuma performansı 75,000 IOPS için yukarı puan ve yukarı 36.000 IOPS rastgele için 4 kB yazma performansı edilir. Intel tipik sıralı yazma gecikme 65 mikro saniyedir vaat ediyor.

Intel ayrıca Hizmet gecikme olduğunu Kalite zaman aralığı 500 mikro% 99.9 altında vaat ediyor.SSD sürücünün birden fazla çekirdekli işlemciler için daha aktif tutmak için izin paralel okuyuculu bilgisayar sağlamak için hızlandırılmış depolama performansı kullanır. Bu özelliği sürücü son kullanıcıya sorunsuz bir bilgisayar deneyimi için tepki süresi geçerse azaltmaya yardımcı olur.

Sürücü aynı zamanda 256-bit AES şifreleme özellikleri ve sürücü herhangi bir olası veri kaybını en aza indirmek için veri yedekleme için kullanılan artı flash bellek bir dizi var. Aktif ve 650 mW zaman boşta SSD güç 6 W kullanır.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ