İnternet Explorer 11 İle İlgili Görüntüler Sızdı | Pc Donanım | Bilgisayar ve Teknoloji Hakkında Herşey...
Şifremi Unuttum Kayıt Ol

İnternet Explorer 11 İle İlgili Görüntüler Sızdı

İnternet Explorer 11 ile İlgili Bazı Detaylar Gün Yüzüne Çıktı


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/pcdonani/public_html/wp-content/plugins/seo-image/seo-friendly-images.class.php on line 851

Microsoft’un Windows 8′den sonraki yeni çıkaracağı işletim sistemi olması beklenen Windows Blue ile ilgili bazı detaylar gelmeye devam ediyor. Buna göre ele geçirilen ekran görüntüleri neticesinde  ortaya çıktı.

PCD-internet-explorer-11

Son dönemde teknoloji devinin yeni işletim sistemi üzerinde çalıştığı kulislerde konuşuluyor. Öyle ki yayınlanan fakat doğruluğu henüz onaylanmayan görüntüler konu hakkında ipucu vermeye yetiyor. Daha önceki verilere bakıldığında temel NT kernel yapısının değişeceği de kesin olarak belirtiliyor.

Win8china ekibi tarafından paylaşılan son haberde ise Internet Explorer 11′in entegre edileceği bildiriyor. Öyle ki Windows 8′de IE 10′u tanıtan Microsoft’un Windows Blue’da IE 11′i test sürecine alması düşünülüyor. Fakat uygulamanın Windows 7 ya da diğer sürümler üzerinde çalışıp çalışmayacağı hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor. Yaz aylarında beta olarak karşımıza çıkması düşünülen işletim sisteminin mümkün en yakın satış tarihi ise 2014 şeklinde tahmin ediliyor.

HABERE YORUM YAZBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.
FOTO GALERİVİDEO GALERİ