Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

iPhone 6’nın Yeni Konsept Videosu

iPhone 6 ile İlgili Dedikodular Devam Ederken Yeni Konsept Videolar Geliyor

Akıllı telefon üretici firmaların modelleri tanıtılmadan önce sayısız dedikodu internet aleminde dolaşıyor. Bunlardan çok azında gerçeklik payı varken diğer yapılan dedikodular genelde asılsız çıkıyor. Bu dedikoduların arkasında ise kullanıcıların hazırlamış olduğu videolar başı çekiyor. Fakat bazen asıl modellerden bile güzel konseptler hazırlanıyor.

PCD-iPhone-6-konsept-video

Apple‘ın yeni akıllı telefonu olacak 5S ile ilgili dedikodular dolaşırken, tasarımcılar da boş durmuyor ve videolar hazırlamaya devam ediyor. Bir tasarımcı tarafından iPhone 6‘ya yapılan video yayınlandı ve oldukça beğenildi.

Tasarımcı Ran Avni tarafından hazırlanan videoda, iPhone 6 modelinin iPhone 5 ile çok benzeyen ve nispeten küçük yapısıyla dikkat çekiyor. Modelin tasarımı incelirken ekran boyutu da büyütülmüş. Avni bunu iPhone ile özdeşleşen Home tuşunu kaldırıp ekranı genişleterek elde etmiş. Böylece iPhone 6 önceki modelden biraz daha küçülse de ekran boyutu olarak büyümüş. Kasa ise alüminyum alaşımdan ve siyah renginde. Arka kısım da bombeli bir yapıda.

Yapılan konsept videonun gerçek iPhone’a uyarlanıp uyarlanmayacağı bilinmemezlik taşırken kullanıcıların  istediği bir telefon olduğu kesin.

İşte Ran Avni tarafından hazırlanan iPhone 6 videosu;

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ