Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Lenovo Ideaphone K900 Fiyatı

Lenovo Ideaphone K900 Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Lenovo Ideaphone K900 fiyatı henüz belli değil fakat Lenovo, Lenovo Ideaphone K900 önümüzdeki günlerde Çin pazarına sunulacak. Çin dışında her hangi bir ülkede piyasaya sürülüp sürülmeyeceği hakkında Lenovo henüz bir açıklama yapmadı. Tek açıklanan pazar Çin pazarı oldu.Lenovo Ideaphone K900 Fiyatı pcdonanim.com

Lenovo K900 pcdonanim.comLenovo Ideaphone K900‘ün gövdesi alüminyum malzemeyle kaplı olacak ve işlemci olarak da Intel’in çift çekirdekli işlemcisi Atom Z2580 Clover Trail+’i kullancak. Z2580 Clover Trail+, 2GHz değere sahip. K900 2GB RAM ve 16GB‘lık dahili depolama alanıyla piyasaya çıkacak. En önemli özelliklerinden biri ise  13MP değerdeki kamerası olacak. Bu kamera ile 401ppi, 1080P görüntü elde edebileceğiz. 5.5 inçlik dokunmatik ekranı görselliğini bir hayli artırıyor. Intel tabanlı, alüminyum kaplı bir phablet olan K900 ülkemize ne zaman gelcek bununla ilgili bir açıklama yapılmadı.

Lenovo‘nun açıklamasına göre Lenovo Ideaphone K900, 6 Mayıs itibari ile Çin’de satışa sunulacak. Belirttiğimiz gibi ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı ve fiyatının ne olacağı hakkında bir bilgi yok.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ