Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

LG Optimus F Serisi Akıllı Cep Telefonları

LG Optimus F serisi iki akıllı telefonu açıkladı.

LG Optimus F serisi iki akıllı telefonu açıkladı.
LG  resmen yeni Android akıllı telefonları LG Optimus F5 ve LG Optimus F7 tanıttı. Her iki cep telefonu 4G LTE bağlantı desteği ve Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemini çalıştırır.

Basın açıklaması göre, yeni LG Optimus F serisi premium kullanıcı deneyimine  sunmak ve Mobile World Congress (MWC) 2013 Barcelona’da bu kullanıcılara özel gösterim olacak.

lg-optimus-f5-smartphone-officially

LG Optimus F5 Smartphone

LG Optimus F5 dahili depolama 8GB ve 1GB RAM ile  çift çekirdekli 1.2GHz işlemci bulunuyor. Bu 256ppi yoğunluğu piksel ile 4.3-inç dokunmatik IPS ekrana sahip.  Diğer özellikleri bir microSD kart yuvası (32 GB’a kadar),  5MP arka otofokus kamera, 1.3MP  ön kamera ve 2150 mAh pil bulunmakta.   Optimus F5 boyutları 126 x 64.5 x 9.3 mm.

 

LG Optimus F7 Smartphone

Sonraki akıllı telefon, LG Optimus F7 312ppi piksel yoğunluğuna sahip 4.7-inç dokunmatik ekran True HD IPS ekran getiriyor.  Optimus F7 1.5GHz çift çekirdekli işlemci,  2GB RAM ve onboard 8GB bellek.  Bu çift çekirdekli smartphone telefonun 8 megapiksel arka kamera, 1.3MP ön kamera karşı karşıya ve büyük bir 2540 mAh pil bulunmakta. Boyutları 131,7 x 68,2 x 9,6 mm.

 

lg-optimus-f7-smartphone-officially

Söylendiğine göre, Optimus F5 yılın ikinci yarısında Avrupa pazarında satışa sunulacak Optimus F7 smartphone daha sonra seçilen pazarlarda satışa sunulacak.  Fiyatlandırma ve tam çıkış tarihi şu anda hala bilinmemektedir.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ