Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Mac Kullananlara Nvidia’dan Özel Tasarım: NVIDIA Quadro K5000

Apple Mac Pro platformu için profesyonel tasarım, animasyon ve video uygulamalarını hızlandıran, kaliteli bir görüntü sunan Nvidia Quadro K5000 modelini duyurdu. Yeni NVIDIA Quadro K5000, NVIDIA Kepler GPU mimarisinin profesyoneller için yaratıcı süreci önemli ölçüde hızlandıran güç ve verimliliğinden yararlanarak size en verimli hale geliyor. Mac için üretilen bu özel ekran kartı mac severler için güzel bir haber.

quadrok5000mac

quadrok5000mac

Dört ekrana kadar daha fazla çıkış gücü ve destek sunabilen yenilikçi özellikler, büyük ölçekli görüntüleme çözümlerini ideal biçimde çalıştırma özelliğine sahip bu ekran kartı Nvidia’nın Mac için yeni amiral gemisi olacak gibi.

Büyük, karmaşık sahnelerle, yapım sonrası iş akışında etkileşim içinde olun

Quadro K5000’in yeni nesil akışa sahip çoklu işlemci tasarımı, iş akışınızın biçimini değiştirebilen önemli mimari değişiklikler sunarak bunlar arasında, yeni performans ve güç verimliliği seviyeleri konusunda, temel grafik operasyonlarının saat başı çıkış gücünde muazzam artışlar da yer alır. Ek olarak Quadro K5000, daha büyük sahnelerle çalışabilmenize olanak tanıyan ve oluşturma sürecinde etkileşimi iyileştiren büyük, 4 GB bir kare arabelleğine de sahip. Yani daha fazla ekranla daha hızlı şekilde çalışacaksınız. NVIDIA Quadro K5000 İsteklerinize fazlasıyla cevap verebilecek bir ekran kartı.

PCDquadrok5000mac2

PCDquadrok5000mac2

Artık iki DVI ve iki DisplayPort bağlantısından aynı anda dörde kadar ekran yönetebilirsiniz. DisplayPort 1.2 özellikleri desteği ile daha geliştirilmiş renk derinliği, daha yüksek yenileme hızları ve yüksek çözünürlükler ile çalışma imkanına sahip olabilirsiniz. DisplayPort1.2 ayrıca geliştirilmiş renk derinliği, daha yüksek yenileme hızları ve 60Hz hızda 3840×2160 veya 48Hz kadar hızda 4096×2160 gibi ultra çözünürlükler destekleme olanağı sunar.

NVIDIA Quadro GPU’lar, profesyonel iş istasyonları için özel olarak üretilmiştir.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ