Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Mad Catz’in Yeni Bombası S.T.R.I.K.E 5


Bilgisayar oyuncuları için hazırladığı fare, klavye, oyun kolu ve kulaklık gibi başarılı çevre birimleriyle yakından tanınan Mad Catz, yeni klavye modeli S.T.R.I.K.E 5’ın tanıtımını gerçekleştirdi.

S.T.R.I.K.E 5, ağustos ayının ortasına doğru resmiyet kazanan ve kısa süre içinde tasarımıyla ilgi odağı haline gelen S.T.R.I.K.E 7 ile benzer şekilde modüler bir yapı sunuyor. Aktif avuç içi  desteği ve bilek destekleri dahil olmak üzere 7 farklı parçadan oluşan klavyenin, oyun tercihine göre (RPG, FPS, MMO, RTS vb.) kişiselleştirilerek kullanımı kolaylaştırmak mümkün. Üzerine 21 adet programlanabilir tuş yerleştirilen klavyede, 3 farklı kullanıcı profili oluşturabiliyoruz.
Klavyenin lazer baskılı tuşlarının LED aydınlatma rengi değiştirilebiliyor ve tuşlar için 16 milyon renk seçim şansımız var. Tuşların aralarının da aydınlatılarak güzel bir görüntü ortaya çıkarılmış durumda. Klavyenin en üst kısmında bulunan OLED ekranlı (E.Y.E.) kontrol modülü ile tuşları programlayabiliyor ve LED aydınlatmayı ayarlayabiliyoruz. Bunların yanısıra uygulamalara giriş yapabiliyor veya izlediğimiz videoyu kontrol (oynatma, duraklatma vb) edebiliyoruz.
Mad Catz, S.T.R.I.K.E 5 için 199.99$’dan ön sipariş alımlarına başlamış. Klavyenin fiyatının S.T.R.I.K.E 7’dan 100$ daha ucuz olduğunu da unutmamak lazım.

HABERE YORUM YAZFOTO GALERİVİDEO GALERİ