Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Nokia Catwalk Özellikleri

Nokia'nın Yeni Telefonu CatWalk Geliyor

Nokia Catwalk özelliklerine geçmeden önce şunu belirtelim Nokia geçtiğimiz yıllarda Windows Phone 920 ile beklediği çıkışı yapamamıştı. Ama Lumia 920 amiral gemisi sıfatını alan Nokia‘ya geniş kitlelere hitap etme şansı bulduran bir model olmuştur.Nokia Catwalk pcdonanim.com

 

Nokia Catwalk 2pcdonanim.comNokia Lumia 920 piyasaya sürüldüğü ilk günlerden itibaren ağır eleştirilere maruz kalmıştı. Ençok da Optik Stabilizasyon ile ilgili yapılan reklamlarda eliştirilen Lumia 920 hala bu reklamlarla konuşulmakta.

Nokia cephesine yapılan bu ağır eleştirilerin devam ettiği noktada Nokia yeni bir telefon duyurusu daha yaptı. Nokia’nın duyurduğu bu telefon Lumia 920’nin güncellenmiş versiyonu olacak. Nokia’nın duyurduğu bu telefonun kod adı Nokia Catwalk. Bu telefonun 920 den farkı daha doğrusu en önemli farkı kamerası olacağı söylendi. Nokia bu yeni telefonunda alüminyum kasa kullanacak. Snapdragon S4 platformu ile piyasaya çıkması beklenen telefon Samsung Octa işlemci ile piyasaya sürülebilir.

 

 

 

 

 

Nokia Catwalk 1pcdonanim.comNokia CatWalk 920’nin aksine 185 gram değilde 132 gram ağırlığına düşüyor ve kalınlık olarak 10,7mm değil 8,4 mm olacak. CatWalk Amoled ekran kullanacak diye tahmin ediyoruz. Ekran boyutu olarak 4,5 inc olarak devam edecek. Çözünürlüğün ise 1280×768 piksel olduğu öngürülüyor.Fiyatı ile ilgili olarak henüz bir bilgi sızmadı.

 

 

 

 

 

Nokica Catwalk özelliklerini sıralacak olursak (daha doğrusu ön görülen özellikleri)

Ağırlığı: 132 gram

Kalınlığı: 8,4 mm

Ekranı: Amoled ekran

Çözünürlüğü: 1280×768

İşlemci: Samsung Octa

Kasa: Alüminyum kasa

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ