Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Nokia X Fiyatı ve Özellikleri Böylemi Olacak?

Nokia X Özellikleri

Nokia’nın piyasaya sürmeyi düşündüğü ve isminin Nokia X olacağı düşünülen telefonu hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bilindiği üzre nokia bir süredir microsoft işletim sistemini telefonlarında kullanıyordu. Ama yine bilindiği gibi kullanıcıların bir çoğu ülkemizde android işletim sistemini tercih ediyor.  Nokia X ile android işletim sistemine geçmeyi düşünen Nokia yeni bir adım mı atıyor acaba.

Nokia X Fiyatı ve Özellikleri Böylemi Olacak pcdonanim.com
Nokia X ile ortaya çıkacan iddialardan biri ise fiyatının çok ucuz olacağı. En azından şuan piyasada satılan android işletim sistemini kullanan rakiplerine göre daha ucuz olacağı.
Telefon henüz lanse edilmemiş olsa bile internete resimleri düştü. Bu resimler ve özellikleri şimdilik bir iddiadan öte geçmese bile nokiadan böyle bir adım bir süredir bekleniyordu zaten.
Evleaks nokianın bir süredir üzerinde çalıştığı Nokia X ile ilgili bilgiler paylaşıyordu. En son paylaştığı bilgiler arasında ise Nokia X in fiyatının çok ucuz olacağını yazmıştı.

Evleaks Nokia X ile ilgili özelliklerini ise şöyle sıraladı:
1 GHz çift çekirdek işlemci
512 MB RAM
4 inç’lik bir ekran
800×480 piksel ekran çözünürlüğü
5 megapiksel dahili kamera.

Özelliklerinden görüldüğü gibi cihazın özellikleri orta seviye bile değil. Ama yinede nokianın kamera kalitesinin rakiplerine göre kullandığı lenslerden dolayı daha iyi olduğunu hepimiz biliyoruz. Tabiki neyin ne olacağı henüz tam belli değil ama yeni haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ