Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Playstation 4 Ne Zaman Geliyor?

Sony’nin yeni PlayStation’ı şubat ayında tanıtacağının sinyallerini ciddi şekilde vermeye başladı. Son olarak firma perakendecileri ve üçüncü parti geliştiricileri 2 günlük bir etkinliğe davet edilerek içeriğinin hakkında bilgi verilmedi.

Sony, Şubat ayında düzenlemeyi planladığı ve kapalı kapılar ardında gerçekleşecek olan etkinliğinde önemli gelişmeleri duyuracağı daha önceden söylentiler arasındaydı.

Şimdi de firmanın bazı perakendecilere ve üçüncü parti geliştiricilere gönderdiği davetiyede Sony’nin heyecan verici yeni projelerinin tanıtılacağı ibaresinin yer alması, Sony’nin yeni konsol için elini güçlendirmeye çalıştığı şeklinde yorumlanıyor.

PCD-sony-playstation-4

Ayrıca üçüncü parti geliştiricilerin 2013 yılındaki planlarını dinlemek istediğini de belirten Sony, Destination PlayStation etkinliğiyle PlayStation 4’ü ilk kez tanıtacağı yönündeki iddialar konusuna ise henüz bir açıklama getirmiş değil.

Şubat ayını merakla beklemeye başlayan Playstation severlerin merakı daha da artmış durumda fakat Sony firmasından henüz bir açıklama gelmiş değil. Bu da oyunseverlerin heyecanına heyecan katıyor.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ