Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Playstation 4 mü Çıkıyor?

Playstation 4'ün Teknik Özellikleri İnternete Sızdı

Sony‘nin uzun süredir üzerinde çalıştığı ve bir an önce piyasaya sunmaya çalıştığı PlayStation 4‘ün teknik özellikleri, SuperDae adlı geliştirici tarafından internete sızdırıldı.
Sony’nin uzun süredir geliştirme sürecinde olduğu 4. nesil oyun konsolu PlayStation 4 ile ilgili, resmi Sony belgeleri ürünün geliştiricisi sayesinde internete sızdı. PlayStation 4 Geliştirici Kiti’nin özellikleri, SuperDae adlı kullanıcı tarafından, Kotaku adlı internet sitesine sızdırıldı. 90 sayfa civarında olan resmi PDF’lerin sonrasında, cihazın muhtemel teknik özellikleri de kesin olmamakla birlikte belli oldu.

SuperDae kullanıcısının profiline baktığımızda, daha önce Xbox Geliştirici Kiti’ni de Ebay’de satışa sunduğunu görüyoruz. Bu iddiaların da tutarlı bir kısmı olabileceği görünüyor.

PCD-playstation-4

 

PlayStation 4’ün henüz kesinleşmemiş özellikleri ise şöyle sıralandı:

İşlemci: Bulldozer tabanlı 8 çekirdekli AMD

Grafik İşlemci: AMD R10xx

RAM: 8 GB

Video RAM: 2.2 GB

Giriş Çıkış Portları: 4 x USB 3.0, 2 x Ethernet, Optik, HDMI

Sürücü: Blu-Ray

Hard Disk: 160 GB

Sony’nin farklı konsolları, geliştiricilere yollayarak, hangisinin daha iyi başarı elde ettiğini de araştırıyor olabilir. Yani bu özellikleri sızdırılan cihaz, farklı PlayStation 4’lerden biri de olabilir. 2014’te çıkması beklenen Playstation 4  için, 2013 yılında buna benzer haberler göreceğimiz kesin.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ