Samsung Android Sürümleriniz Nasıl Yükseltilir? | Pc Donanım | Bilgisayar ve Teknoloji Hakkında Herşey...
Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Android Sürümü Nasıl Yükseltilir?

Akıllı Telefonlar İçin Android Sürüm Yükseltmeyiy sizler için resimli olarak anlattık. Android sürüm yükseltmek artık çok daha kolay.

Hemen herkesin yapmak istediği fakat biraz zorlandığı konulardan birisi olarak karşımıza çıkıyor leri. Akıllı telefonlardaki Android sürümlerinizi de yükselterek performans ve görünüm açısından önemli değişiklikler elde etmek mümkün.

Cihazımın sürümünü Nasıl Yükseltebilirim diye soruyorsanız haberimizi okumaya devam edin.

Android sürümlerin son çıkan versiyonu (haberi ekleme tarihimizden itibaren yani) olan 4.2.1 Jelly Bean dağıtılmaya başlandığı andan itibaren büyük ilgi gördü fakat bütün telefon modellerine gelmediği için hala bu deneyimi yaşayamayanlar var.

İlk önce yapmanız gereken telefonunuza uygun Android sürümün gelip gelmediğini öğrenmek olacaktır. Bunu yapmak için ilk önce telefon güncellemesini çalıştırmanız gerekecektir. Telefon güncellemesine ulaşmak için Ayarlar-Cihaz Hakkında-Yazılım Güncelleştirme bölümünden ulaşabilirsiniz. Eğer ki “Kullanılabilir bir güncelleme bulunamadı” hatası alıyorsanız bu işi Odin programı ile yapmamız gerekecek.

İlk önce gerekli olan Rom’u BURADAN indirerek başlamanız lazım. Search kısmına telefonunuzun modelini yazarak download ediyorsunuz. Romu İndirmek için üye olmanız gerekmektedir.

Nasıl üye olacağınızı resimli olarak görmek için BURAYA tıklayınız.

PCD Android Surum Yukseltme1 600x366 Android Sürümü Nasıl Yükseltilir? | pcd resim, pcdonanim resim
Daha sonra Odin programını indirmek için BURAYA gidiyoruz.
Programı indirdikten sonra ise resimde gördüğümüz şekilde rom’u seçiyoruz.
PCD Android Surum Yukseltme 562x400 Android Sürümü Nasıl Yükseltilir? | pcd resim, pcdonanim resim
Daha sonra start butonuna basıyoruz ve yukarıdaki gibi kutu yeşil olana kadar bekliyoruz. Bütün bunları eksiksiz yaptığımız zaman Android sürümümüz yükseltilmiş olarak gelecektir.

Galaxy Ace 2 Jelly Bean Güncellemesinin Resimli Anlatımına BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.

HABERE YORUM YAZBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.
FOTO GALERİVİDEO GALERİ