Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Samsung Galaxy Note III

Galaxy Note III hakkında internete sızan bilgiler...

Samsung’un sabırsızlıkla beklenen yeni akıllı telefonu Note III hakkında internete sızan bilgilerin ardı arkası kesilmek bilmiyor. Sizlerle bu bilgileri daha önce buradan bildirmiştik.

Samsung’un 4 Eylül’de IFA Fuarı’nda düzenleyeceği Unpacked 2013 etkinliğinde lanse edilecek olan Note III, 5.7-inç büyüklüğünde ekranı ile bizlerle olacağı söylenmekte. Full HD çözünürlük sağlayacak olan bu ekran aynı zamanda panel seviyesinde geliştirmeler sayesinde Galaxy S4’ün ekranına göre daha parlak ve daha canlı renklere sahip olacağı iddia edilmekte.

Android 4.3 işletim sistemi ve TouchWIZ 2.x arayüzünü kullanacak olan Galaxy Note III’ün LTE ağ altyapısına destek sunan versiyonu, Snapdragon 800 işlemcisinden güç alacak. Uluslarası versiyonu Exynos 5 Octa işlemcisini kullanacak olan Note III’ün, Galaxy S4’teki Exynos 5 Octa mı yoksa duyurusu yeni yapılan Mali tabanlı yeni ve daha güçlü grafik birimine sahip yeni versiyonunu mu kullanacağı henüz netlik kazanmış değil.

3GB RAM ile karşımıza çıkması beklenen Galaxy Note III, sınıfında bir ilk olacak gibi görünmekte.

Ayrıca 13MP kameraya sahip olacağı söylenen Galaxy Note III’ün bu kadar şeyi çalıştırması için de güçlü bir pile ihtiyacı var.  Bir alt modeli olan Galaxy Note II’de 3100 mAh gücünde pil vardı. Note III modelinde 3500 mAh ya da daha yüksek güce sahip bir bil kullanılması muhtemel.

Şimdi gözler 4 Eylül’de IFA Fuarı’nda yapılacak olan tanıtımda…

samsung-galaxy-note-3-pcdonanim.com

 

Samsung-Galaxy-Note-3-0211.pcdonanim.com

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ