Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Samsung Galaxy Pocket Plus Özellikleri

Samsung’un, Galaxy Pocket Plus (GT-S5301) modeli tüm detaylarıyla açıklandı. Teknik bilgilere geçmeden önce Galaxy Pocket ile Galaxy Pocket Plus arasında göze çarpacak bir tasarım farkı olmadığını şimiden belirtmekte fayda var.

Broadcom’un işlemci çözümlerini kullanan Samsung modelleri sadece Galaxy S II Plus ve Galaxy Grand ile kendini sınırlandırmayacak. Galaxy Pocket Plus, 40 nm fabrikasyon süreciyle geliştirilen ve 850 MHz saat hızında görev yapan Broadcom BCM21654 platformunu barındırıyor. ARM’ın Cortex-A9 tasarımını temel alan bu platform, maksimum 480 x 800 piksel çözünürlüğünde ekranlara ve 12 megapiksel çözünürlüğünde kamera modüllerine destek verdiği gibi saniyede 20 milyon üçgen çizebiliyor.
PCD-Samsung_Galaxy_Pocket_Plus
512 MB RAM, 4 GB dahili flash bellek, Android 4.0.4 ”Ice Cream Sandwich” mobil işletim sistemi, 2.8-inç büyüklüğünde – 240 x 320 piksel (QVGA) çözünürlüğünde dokunmatik ekran, 2 megapiksel çözünürlüğünde kamera, A-GPS, Bluetooth 3.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n bağlantısı, FM radyo ve 1.200 mAh kapasiteli bataryayı il beraber gelen Galaxy Pocket Plus’ın, işlemci ve dahili flash bellek kriterleri dışında Galaxy Pocket ile farkını görmek zor.
Samsung Galaxy Pocket Plus’ın, 2013 yılının ilk çeyreğinden itibaren satışa çıkabileceği bildirildi. Fakat fiyatın henüz belli olmadığı da gelen bilgiler arasında, bütçe dostu olacağı da şimdiden belirtildi.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ