Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Suya ve Toza Dayanıklı Samsung Galaxy S4 de Geliyor

Normal S4'ten Sonra Alternatifi Suya ve Toza Dayanıklı S4 de Geliyor

pcdonanim.com-suya-toza-dayanikli-galaxy-s4Son dönemlerde üst seviye akıllı telefon modellerinde suya ve toza dayanıklılık özelliği daha çok aranmaya başladı ve Samsung da bu işe el attı. Uzun zamandır beklenen, pazara yeni giriş yapan üst seviye akıllı telefon Galaxy s4 bu kez de suya ve toza dayanıklı versiyonuyla karşımızda olacak. İş veya hobi gereği sürekli olarak dış mekanlarda ve coğrafi olarak zor şartlarda zamanını geçiren tüketici grubunu hedefleyen bu özellikler oldukça da ilgi çekiyor. Sony Xperia Z, Huawei Ascend P2 gibi modellerin ardından Samsung da suya ve toza dayanıklı bir versiyon hazırladığının haberini verdi.

Samsung bölge başkanlarından Youbg Soo Kim tarafından yapılan açıklamaya göre, Samsung’un yeni amiral gemi modeli Galaxy S4’ün suya ve toza dayanıklı bir versiyonu için çalışmaların sürdüğünü belirtti. Samsung’un neden suya ve toza dayanıklı bir amiral gemi modeli üretmediğine dair sorulan bir soruya cevap veren Kim, önümüzdeki haftalarda bu modelin pazarda olacağını da bildirdi.
Dayanıklılık sertifikasına sahip Galaxy S4 versiyonunun tam olarak ne zaman pazara sunulacağına dair bir bilgi yok. Ancak en çok satan Android cihazı ünvanına sahip Galaxy S serisinin yeni üyesinin bu tarz sertifikalar edinmesi, özellikle dış mekan aktiviteleri ve aksiyon sporları ile ilgilenenlerin oldukça beğenisini kazanacak gibi görünüyor.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ