Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

The Evil Within Sistem Gereksinimleri ve İnceleme

Resident Evil, Crysis ve Devil May Cry’ın yapımcısından gelen The Evil Within tüyleri diken diken eden bir gerilim ve korku oyunu.

Resident Evil, Crysis ve Devil May Cry’ın yapımcısından gelen The Evil Within tüyleri diken diken eden bir gerilim ve korku oyunu. Korku türünü sevenler bilirler karanlık kabustur. Bu oyunda da korkuyu iliklerinize kadar hissediceeksiz. Tango Gameworks ve Bethesda Softworks’ün beklenen oyunu The Evil Within’deki baş karakterimiz, dedektif Sebastian Castellanos. Dedektifimiz, gizemleri çözmek isterken kendini inanılmaz bir gizemin içinde buluyor ve olaylar o andan itibaren başlıyor.
Oyuna başlarken öncellikle ilk işimiz gamma yı braz arttırmak. Çünkü ilerlediğimiz her noktayı araştırmamız gerekiyor. Mesela koridorda ilerlerken, kendimizi bir laboratuvarda bulabilir veya beyin ameliyatı yaparken de görebiliriz.
Dikkat etmeniz gereken bir diğer hususta bulmacalar arkadaşlar. Çoğu korku oyununda olduğu gibi The Evil Within’de de bulmacalar var.Örneğin Ormanın ortasında elimizde fenerimizle ilerlerken, kutuları parçalayıp yeşil bir sıvı arayışına giriyoruz. Hatta her yaratığı öldürdüğümüzde, onları yakmayı da unutmayınız.

Pc gereksinimleri
Öncelikle şunu belirtmek isterim pc sürümü için minimum sistem gereksenimleri olmıcak. Geliştirici tek bir sistem gereksenimi yayınladı. Özellikle 4 gb grafik belleği olmayanlar için The Evil Witin deneyemi mümkün gözükmüyor.

Windows 7 veya Win 8 (64 bit)
Dört çekirdekli Core i7 işlemci
4 GB RAM
50 GB disk alanı
4 GB VRAM içeren GeForce GTX 670 veya ona denk ekran kartı
Yüksek hızlı internet bağlantısı
Steam hesabı

Bu özellikleri sağlarsanız gerçek bir The Evil Witin deneyemi yaşarsınız. Herkese iyi oyunlar.

The Evil Within geniş dünyasına bakabilmenizi sağlayacak diğer videolar ise aşağıda.
HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ