Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Tivibu Artık Herkese Hizmet Verecek

Tivibu Önceki Gibi Sadece Abonelerine Değil Herkese Hizmet Vereceğini Açıkladı

PCD-TivibuTTNET‘in online televizyon izleme platformu olan Tivibu‘yu artık sadece aboneler değil herkes kullanabilecek. Bundan sonra TTNET abonesi olmayanlar da Tivibu servisinin ayrıcalıklarından faydalanabilecek.

TTNET‘in yakın zamana kadar sadece kendi abonelerine sunduğu internet üzerinden televizyon hizmeti veren Tivibu servisi artık abonelerinin dışındakiler tarafından da kullanma imkanı sağlıyor. Yeni uygulama ile birlikte kullanıcılar, kredi kartı ve mobil ödeme seçenekleri ile yıllık paket üyeliklerini başlatabiliyor ve TTNET Tek Şifre’leri ile uygulamaya giriş yapabiliyor.

Tivibu Web servisinde 100’ün üzerinde yerli ve yabancı kanal, 4000’in üzerinde içerik arşivi, Tivibu Cep servisinde ise 100’e yakın yerli ve yabancı kanal ile 1000’e yakın içerikle birlikte geniş bir arşiv barındırıyor. Tivibu Smart TV servisini tercih eden kullanıcılar da 31 adet TV kanalı izleyebiliyorken, 500’ün üzerinde içerik arşivine ulaşabiliyorlar.

Artık interneti olan herkes Tivibu WebTivibu Cep ve Tivibu Smart TV uygulamalarını kullanabilecek. Bunun için Tivibu Cep ya da TivibuWeb Maxi Paketi’ne yıllık 69 TL; Tivibu Web Maxi Plus ya da Tivibu Smart TV’ye ise 109 TL’ye abone olunabiliyor.

Tivibu Web’i android telefonunuza indirmek için buraya tıklayınız.

Tivibu’yu iPhone’unuza  indirmek için de buraya tıklayınız.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ