Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Türk Yapımı Mobil Oyun : Dolmuş Driver

Türk Yapımı Mobil Oyun : Dolmuş Driver

Temple Run’ın öncülüğündeki sonsuz koşu türündeki oyunlardan biri olan Dolmuş Driver, mobil oyuncuları İstanbul’un dolmuş hatlarında yolculuğa çıkartıyor. Unity grafik motoruyla geliştirilen bu oyun görsel anlamda mükemmel olmasa da beklentilerinizi karşılayacak seviyede.

Oyundaki amaç kaza yapmadan yolcuları bir sonraki indi-bindi noktasına ulaştırmak. Yolda polislere de dikkat etmek lazım. EDS şeridinde uzun süre giderseniz para cezası yiyebilirsiniz.

İndi-bindi noktalarına varış için süreniz var. Bu süre biterse oyun sona eriyor. Yolcu aldıkça bu süre uzuyor. Dolmuşa en fazla 8 yolcu alabiliyorsunuz ve gerektiği yerlerde dolmuşta nitro da mevcut. Nitro bittiğinde trafikteki araçlara çok yakından geçerek nitronuzu doldurabiliyorsunuz.

Jeriskopla oynanan oyunda araç kontrolü çok rahat. Ayrıca oyun içerisinde yolcuların konuşmaları da oyuna eğlence katıyor.

Kısıtlı olsa da sahip olduğu içerikle bir Türk geliştiricinin elinden çıktığını belli eden Dolmuş Driver, sonsuz koşu oyunlarından hoşlanan mobil oyuncuların denemesi gereken yapımlar arasında yer alıyor.

Appstore’da 1.79TL olan Dolmuş Driver’a buradan, Google Play Store’da ücretsiz olan Dolmuş Driver’a ise buradan ulaşabilirsiniz.

dolmuş driver pcdonanim.com

 

 

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ