Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Twitter Music Uygulaması Kullanıcılarla Birlikte

Twitter'ın Müzik Uygulaması Sonunda Kullanıcılarıyla Buluştu

PCD-Twitter-Music-3Geçtiğimiz günlerde sosyal ağların önde gelen fenomenlerinden Twitter‘ın “Music” uygulamasını kullanıcılarına sunacağı haberini vermiştik. “Twitter Music” ile ilgili daha önceki haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Üyelerinin karşısına farklı uygulamalarla çıkan Twitter’ın yeni uygulaması da belli oldu. Twitter Music adıyla gelen servis kullanıma sunuldu. Şimdilik ABDKanadaİngiltereİrlandaAvustralya ve Yeni Zellanda‘da kullanıma sunulan servis internet üzerinden de kullanılma özelliğiyle gelecek.
Kısa bir süre sonra iOS uygulamasının da kullanıma sunulduğu Twitter Music, şimdilik 3 farklı kaynaktan (SpotifyiTunes ve Rdio) içerikle gelecek. Uygulama ile ilgili ekran görüntülerini de yayınlayan Twitter,servisin yeni bir müzik deneyimi sunacağını bildirdi.

Uygulama üzerinden o an dinlenilen müziğin Tweet olarak atılabileceği de uygulamanın farkını ortaya koyuyor. Müzik parçasının sahibi hakkında bilgi de yine uygulama içinden alınabilecek.

Bugün App Store‘da yerini alan Twitter Music uygulaması henüz ülkemiz için kullanıma sunulmadı. Ülkemizdeki telif hakları yüzünden uygulamanın Türkiye’de kullanılıp kullanılmayacağı da meçhul görünüyor.

Twitter‘ın Music uygulamasını merak ediyorsanız buraya tıklayarak web arayüzünü inceleyebilirsiniz.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ